Hızlı Randevu

Kayseri Pedagog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

Kayseri Bireysel Terapi

Kayseri Bireysel Terapi

Kayseri Bireysel terapi ya da bireysel psikoterapi, danışan ile psikoterapist arasında birebir şekilde gerçekleştirilen, psikolojik değerlendirme ve psikoterapötik müdahalelerin kullanımı gibi süreçleri içeren, yapılandırılmış, amaca yönelik, danışan ve psikoterapist arasındaki güven ilişkisine dayanan çalışmalardır.

Psikoterapi sürecinde amaçlanan şey en temelde bireyin psikolojik iyilik halinin arttırılmasıdır. Psikoterapi süreci bireylere aynı zamanda problem çözme becerisi, ilişki ve iletişim becerileri, sosyal beceriler, duygu düzenleme becerileri gibi çok çeşitli konularda ilerleme olanağı sağlar. Kayseri Sarı Psikoloji Danışmanlık Merkezinden Destek Alabilirsiniz.Site Üzerinden Randevu Al.

Psikoterapi tek bir yöntem değildir, çok sayıda farklı psikoterapi kuramı ve uygulamaları vardır. Ancak bu yöntemler arasında bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış olan Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, EMDR (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme) Terapisi gibi yöntemler çok daha hızlı ve başarılı sonuçlanmaktadır.

Kayseri Uzman Psikolog Randevu Al Kısmından Form Doldurabilirsiniz.

Kayseri Psikolog | Kayseri Bireysel Terapi | Kayseri Psikolog Randevu Al