Hızlı Randevu

Kayseri Pedagog Randevu almak için lütfen formu doldurun.

İletişime Geçin +90 (552) 655 70 98

500 +

MUTLU DANIŞAN

HOŞ GELDİNİZ

Neden uzmana başvurmalıyım ?

 

  • ✓ Sorunlarınızı başka bir açıdan görmenizi sağlar.
  • ✓ Dünyayı görmek için size yeni bir pencere açarak daha iyi hissetmenizi sağlar.
  • ✓ Terapi herkes için iyidir çünkü biz insanız, hayatta pürüzler ile karşılaşırız ve bunları tek başımıza nasıl çözeceğimizi bilmemiz için bir neden yoktur. 
Hizmet Alan Danışanlar Ne Söylüyor

Melda. T.
Melda. T. -

“Ben 2 seans aldım daha. Her seans bitiminde bir sonraki seans için sabırsızlanıyorum. Çok başarılı bir psikolojik danışman.6 yaşındaki oğlum için terapi almaya başladık. Hırçınlık ve öfke problemlerini verdiği oyunlar ve yürüttüğü seanslar sayesinde aştık.”

Hande. D
Hande. D -

“9 Yaşındaki çocuğumuz için Dikkat Eksikliği ve hiperaktivite sorunu sebebiyle test yaptırmaya gittik. Daha önce hiç bilmediğimiz ve duymadığımız bilgiler verdi bize. Çocuğumuzun dikkat sorunu hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olduk teşekkür ederiz kendisine.”

Ayşin. Y.
Ayşin. Y. -

“„Kendisinden çok memnun kaldım, çok sevecen ve cana yakın.Ben kızım için gittim.Kısa sürede gittik, çok memnun kaldım.Henüz başındayız yolun, Kayseride çocuk ve ergen psikolojik danışmanı için tercih ettik. Güler yüzlü, hem ben hem de kızımız görüştü.Anne olarak beni de aydınlattı.Kızımla alakalı kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdi.”

Pınar. Y.
Pınar. Y. -

“Kayseri Pedagog Tavsiyesi sonucu 6 Yaşındaki çocuğumuz ile ilgili aşırı hırçınlık sebebiyle başvurmuştuk. Çocuğumuz kendisini yerlere atıyordu bağırıyordu. Sorunlarımızın azalmasının yanında Meryem hanımının özellikle tatlılığı güzel bir anlatımı sebebiyle çok sevdik. Çocuğumuza yaklaşımından çok memnun kaldık.”

Eğitimler

189 +

BAŞARILI PROJE

1630

UZMANA DESTEK

95 %

MUTLU DANIŞAN

100 +

EĞİTİM PROGRAMI

Kayseri Pedagog Randevu talepleriniz için

Formu Doldurun.